Veksikologija u MAU: Radionica za decu i mlade

Veksikologija u MAU: Radionica za decu i mlade (7+) Od 17.00 do 20.00

Veksikologija u MAU: Radionica za decu i mlade

Ako ne znaš čime se bave veksikolozi, vreme je da otkriješ i postaneš jedan od njih na jedno veče! Papire i bojice u ruke i izradi sopstvenu zastavu, iscrtaj neke nove granice i upoznaj Afriku.

Muzej afričke umetnosti Andre Nikolića 14

Smešten u jednom od najlepših rezidencijalnih delova Beograda, Muzej afričke umetnosti predstavlja jedini muzej u zemlji posvećen isključivo kulturi i umetnosti afričkog kontinenta. Stalna postavka MAU predstavlja umetnost tradicionalnih zajednica zapadne Afrike i čine je autentični predmeti , pre svega maske i skulpture, koje se smatraju klasičnim izrazom umetnosti zapadne Afrike, i čine sastavni inventar religijskih, agrarnih i drugih društvenih ceremonija.

telefon: 26 51 654 e-mail: africanmuseum@gmail.com website: http://www.museumofafricanart.org