Noć muzeja, 19. maj 2018. od 17:00 do 01:00

Viasat History tura Neispričane priče

Nastavljajući da otvara pomalo zaboravljena beogradska zdanja i predstavlja ih publici na svež, nov i zanimljiv način, Noć muzeja i ove godine sa ponosom ističe Viasat History turu „Neispričane priče“. U okviru nje će, između ostalog, posetioci manifestacije u Beogradu prvi put moći da zavire u kuću porodice Veljković, zdanje koje krije neverovatne umetničke i istorijske priče sa prelaska iz XIX u XX vek.

Viasat History tura Neispričane priče

Viasat History je, već devetu godinu zaredom, ponosni nacionalni sponzor manifestacije „Noć muzeja“. Ovaj kanal se nalazi u vlasništvu internacionalne medijske kompanije Viasat World, koja ima preko 100 miliona pretplatnika i proizvodi i distribuira najkvalitetnije zabavne sadržaje kroz više od dvadeset dokumentarnih, filmskih i sportskih kanala, u skoro 50 zemalja širom sveta. Pored kanala Viasat History, kompanija je u regionu od skoro prisutna i sa novim serijskim kanalom Epic Drama, kao i sa publici dobro poznatim kanalima TV1000, Vlasat History, Viasat Explore, Viasat Nature i Viasat History/Nature HD.

Prijatelj 15. Noći muzeja je mts, koji je prijatelj manifestacije trinaesti put zaredom. Već tradicionalni sponzori i podrška su: kompanija Coca-Cola i štamparija Grafix.