Kragujevac

Izložba slika Milene Pavlović Barili

Izložba slika Milene Pavlović Barili iz umetničkog fonda Fondacije Milenin dom-Galerija Milene Pavlović Barili

Izložba slika Milene Pavlović Barili

Izložba je organizovana u saradnji ustanova: Spomen-park „Kragujevački oktobar“ – Gradske galerije „Mostovi Balkana“ Kragujevac i Fondacije Milenin dom – Galerije Milene Pavlović Barili. Izložba je deo bogate zbirke i sadrži 14 slika, 3 ilustracije i 4 lična predmeta. Izložba će biti otvorena na Noć muzeja 18. maja u 19.00 i trajaće do 10. juna.

Gradska galerija „Mostovi Balkana Kralja Petra I 29

Gradska galerija „Mostovi Balkana“ osnovana je 2005. godine u okviru Spomen-parka „Kragujevački oktobar“, zahvaljujući podršci USAID, američke nevladine organizacije ACDI/VOCA, kao i Uprave grada Kragujevca. Programska koncepcija Galerije orijentisana je prevashodno ka tome da predstavi savremenu likovnu umetnost i najaktuelnija dešavanja, kako na domaćoj, tako i na međunarodnoj umetničkoj sceni kao jedan značajan, raznovrstan i reprezenativan segment rada Muzeja 21.oktobar.

telefon: 034 338 451 e-mail: mostovibalkana@spomenpark.rs website: http://www.spomenpark.rs