Titel

Čajanka kod Mileve - izložba i koncert

Ovogodišnji program Noći muzeja obuhvata:

Dokumentarnu izložbenu postavku o istoriji Srpske pravoslavne crkve (povodom osam vekova od autokefalnosti), gde će biti izloženo 12  eksponata veličine 100 х 70.

Predavanje o istoriji Srpske pravoslavne crkve

Koncert duhovne muzike

Čajanka kod Mileve

Srednja tehnička škola ,,Mileva Marić" Glavna 7

STŠ «Mileva Marić» je jedina srednja škola na teritoriji opštine Titel. Smeštena je u divnoj zgradi iz vremena Šajkaša, kojoj Zavod za zaštitu spomenika određuje kulturni značaj.
Danas, škola ima oko 450 učenika, koji se obrazuju u tri područja rada- ekonomija, mašinstvo i turizam i ugostiteljstvo. Moderno opremljena, več niz godina uspešno se razvija.
Tokom godine u školi se organizuju različiti kulturni događaji za učenike i građane Titela- izložbe, književne večeri, tribine...
U glavnom holu škole nalazi se stalna postavka – izložba starih fotografija i razglednica Titela.

telefon: 021 860 189 e-mail: sskola-titel@eunet.rs website: http://www.stsmmarictitel.edu.rs/

U okolini