Noć muzeja, 19. maj 2018. od 17:00 do 01:00

Palić

Noć muzeja, 19. maj 2018. od 17:00 do 01:00

Urbani performansi na Termalnom bazenu

U okviru programa "Urbani performansi na Termalnom bazenu" održaće se predstava za bebe od 0 do 36 meseci Dečjeg pozorišta iz Subotice, zatim  "Summer3p street art workshop" kada će se sprejevima oslikavati majice posetilaca. Nakon toga sledi nastup benda Strokes Percussion Group koji stvaraju muziku svirajući na običnim stvarima koje koristimo svaki dan - cevi, burad, kante, flaše, metle, koferi... U toku večeri nastupiće i žongler sa vatrenim rekvizitima.

Termalni bazen Kanjiški put 17a

Pak Palić doo je upravljač Turističkog prostora Palić i upravlja Termalnim bazenom.

Termalni bazen koristi lekovitu termalnu vodu koja je temperature 36 stepeni. Voda ima široko indikaciono područje i može se koristiti primenom opštih i lokalnih kupki, inhalacija i pijenjem.

Na Termalnom bazenu se već 15 godina održava Festival elektronske muzike Summer3p.

telefon: +381 24 602 780 e-mail: office@park-palic.rs website: