Noć muzeja, 19. maj 2018. od 17:00 do 01:00

Kruševac

Noć muzeja, 19. maj 2018. od 17:00 do 01:00

Izložba crteža i skulptura Put svetlosti

Likovni program KCK odvija se u dve galerije-Galeriji KCK i Legatu Milića od Mačve. Programski sadržaji usmereni su prema široj publici i naročito prema mladima.

19:00 Izložba crteža i skulptura PUT SVETLOSTI, Akire Mavrić, Galerija KCK

20:00 U Legatu Milića od Mačve - Matija / Izložba prati život i stvaralaštvo Matije Bećkovića. Obuhvata sva njegova dela i najnovije – poemu Prahu oca poezije.

Autor izložbe je Dragana Tipsarević.

Kulturni centar Kruševac Topličina 2

Kulturni centar Kruševac, nastao je pre 22 godine spajanjem Doma omladine i preduzeća za prikazivanje filmova Kruševac film. Kulturni centar Kruševac je danas prerastao u ustanovu koja svoju delatnost obavlja u pet objekata.Likovni program KCK odvija se u dve galerije- Galeriji KCK  i Legatu Milića od Mačve i Klubu KCK. Programski sadržaji usmereni su prema široj publici i naročito prema mladima.

telefon: 037/ 423 - 025 e-mail: kck@kck.org.rs website: http://www.kck.org.rs