Noć muzeja, 20. maj 2017. od 17:00 do 01:00

Šetnja solidarnim beogradom za najbrže

U Beogradu postoji mnogo mesta pored kojih prolazimo svaki dan i koja kriju neverovatno zanimljive, uzbudljive i lepe priče iz različitih epoha o solidarnosti i podršci koju su ljudi pružali jedni drugima u različitim kriznim situacijama onda kad im je bilo najteže.

Šetnja solidarnim beogradom za najbrže

Premijerno ove godine u saradnji Noći muzeja i Fondacija Ana i Vlade Divac pripremili smo vam jedinstvenu „Šetnju solidarnim Beogradom“ u kojoj ćete od naših vodiča čuti lepe i čudesne istinite priče o primerima solidarnosti iz naše dalje i bliže istorije.

Ako hoćeš i ti da budeš deo ove jedinstvene priče treba samo da pratiš našu Facebook stranu, budeš dovoljno brz i prijaviš se u naš inbox.

Deset najbržih postaće deo ove jedinstvene ture.

Fondacija Ana i Vlade Divac u 2017. godini obeležava 10 godina rada. Projektom "Slavimo solidarnost se trudi da građane zainteresuje i inspiriše da i sami budu solidarniji prema ugroženim ljudima. Postani deo ove priče! #Nocmuzeja2017 #Nocmuzeja #velikeimalerevolucije #setnjasolidarnimbeogradom