Noć muzeja, 20. maj 2017. od 17:00 do 01:00

Pogodnosti uz kartu za Noć muzeja

Ulaznice za Noć muzeja po pretprodajnoj ceni od 450 rsd mogu se kupiti na svim Eventim prodajnim mestima , dok će na dan manifestacije, cena iznositi 500 RSD. Kao i ranijih godina, jedna karta za Noć muzeja važi za po jedan ulazak na sve lokacije u Beogradu. Deca do 5 godina, uz pratnju roditelja, ne plaćaju ulaznicu.

Uz fantastičnu saradnju sa izdavačkom kućom Laguna  karta Noći muzeja vam omogućava popust od 10%  na kupovinu Laguninih naslova u knjižarama Delfi 21. maja! Ovaj popust predstavlja dodatni popust na već postojeće članske i količinske popuste koji važe u Delfi  knjižarama!

Uz veliku podršku Sekretarijata za javni prevoz ulaznica Noći muzeja važi kao vozna isprava u Beogradu na svim linijama javnog prevoza 20. maja od 16 sati do ponoći, osim na linijama na kojima saobraćaju mini busevi, kao npr. E6 itd. Više informacija.

Uz divnu saradnju sa Ušće TC  i vašim omiljenim brendovima, sa pokazanom kartom Noći muzeja, moći ćete da ostvarite popuste u sledećim radnjama:

1

Yves Rocher 30% popusta na sve make up proizvode.

1

DM 15% popusta na sve dmBio proizvode u periodu od 21 do 22. maja 2017.

unnamed-3

Four M 30% popusta na slike, 20% popusta na ogledala, 10% popusta na komode.

1

Inmedio 35-50% popusta na Disney knjige.

1

Extreme intimo 20% popusta na određene artikle.

1

L’Occitane Duo krema za ruke 10ml uz bilo koju kupovinu.

1

Labrador 10% popusta na sve artikle.

1

Manual 20% popusta na artikle koji nisu na akciji.

1

N sport 20% popusta u prodavnicama N Fashion i Lacoste.

1

Novo Lux 10% popusta na kompletan asortiman.

1

Office Shoes i Vans Shop 20% popusta na kompletan asortiman koji nije zahvaćen drugim akcijama.

1

Osh Kosh/Carters od 10% do 50% na kompletan asortiman osim akcijskih artikala.

1

Stylos 20% popusta na kasi. Popust važi i za komisionu prodaju.
Popust ne važi za artikle koji su na popustu po ranije donetim odlukama. Popust ne važi za odloženo plaćanje čekovima građana i za sindikalnu prodaju.

1

Tudors 10% popusta 21 i 22.maja.

Logo-5

Dečiji sajt 10% popusta na Kidorable brand.